ÇKE'de En Düşük Maaş 10.000,00₺'nin Üzerinde

0

 #ÇalışanınaDeğerVerenFirmalar'da bugün:


Firmanın Adı

Çukurova Kimya Endüstrisi A. Ş.

Firmanın Adresi

Yunusemre / MANİSA

Firma Hakkında Bilgiler

Manisa Organize Sanayi Bölgesi’nde 1974 yılında tesis edilen Çukurova Kimya Endüstrisi A.Ş. alanında Türkiye’nin ilk ve en köklü kurumudur. Kimya endüstrisinde ülkemizde ilkleri gerçekleştiren bir şirket olmaktan ve 'Türk Malı' ile ürünlerini tüm dünyaya satmaktan gurur duyan bir firma.

70.000 metrekarelik bir alan üzerinde yer alan tesisin, %30 oranında kapalı alanı bulunmaktadır. İzmir limanına yaklaşık 40 km, İzmir Havaalanına ise 56 km uzaklıkta olup İzmir-İstanbul karayolu üzerindedir.

 Global kalite belgelendirme kuruluşları tarafından ISO sertifikasyonlarına sahip olan firma, 2017 senesi içerisinde T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI tarafından uygun kriterleri sağladığı belirlenerek AR-GE Merkezi belgesi almaya hak kazanmıştır.

Günümüzde, Çukurova Kimya’nın başlıca ürün yelpazesini, Döküm Reçineleri ve Katalizörleri, Endüstriyel Fenolik Reçineler, ekzotermik ve yalıtım karakterli Besleyici Gömlekler, Refrakter Maça ve Kalıp Boyaları, Isı İzolasyon Plakaları ve Döküm Yardımcı Malzemeleri oluşturmaktadır.

Çukurova Kimya Endüstrisi aynı zamanda Ülkemiz, Orta ve Doğu Avrupa, Slav Ülkeleri, Ortadoğu, Kuzey ve Orta Afrika, Orta Asya, Güney Amerika ve Kafkas ülkelerini içeren geniş bir coğrafyada toplam 30’un üzerinde ülkeye ihracat faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmadaki Çalışan Sayısı

450

 

 

👍 Performansa göre değişiklik göstermek koşuluyla tüm çalışanlara minimum %65 zam yapılıyor.

👊 Firmadaki en düşük maaş asgarî ücretin %20 üstü olarak uygulanıyor.


Tebrikler Çukurova Kimya, sektöre ve diğer firmalara örnek olması dileğiyle...


#çukurovakimya #minimummaaş #asgarîmaaş #2023maaşzammı #bestplacestowork #greatplacetowork #iyifirmalar #çalışılacakfirmalar #iyifirma #insanasaygı #insanadeğer #çalışanasaygı #çalışanadeğer #hediyekutusu #yılbaşıhediyesi #maaşpromosyonu #bankapromosyonu #promosyonödemesi #esnekçalışma #hibritçalışma 

 

Sizler de bize firmalar hakkında bilgiler vermek istiyorsanız buraya tıklayarak Firma Bildirim Formu'na erişebilirsiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Yorum Gönder

0Yorumlar
Yorum Gönder (0)