Bize Ulaşın

 


Bize ulaşmak tüm sosyal medya hesaplarımız üzerinden mümkün ancak siz yine de bize mail yoluyla ulaşmak için isterseniz firmadedektifi@gmail.com adresini kullanabilirsiniz.

Sevgiler & Saygılar...


Yorum Gönder

14Yorumlar
 1. Borusanın 32 bin promosyon vereceği bilgisini kimden aldınız? Bir borusan çalışanı olarak bizim bilgimiz olmayan seyleri siz nerden biliyorsunuz?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Borusan'ın hangi biriminde çalışıyorsunuz Sn. Adsız?

   Sil
 2. Borusan 32 bin tl her personele vermiyorki beyaz yaka diyorlar :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Diyorlar derken? Siz hangi biriminde çalışıyorsunuz?

   Sil
 3. Humanis banka değişikliği yaptı ama promosyon vermedi . Önce insan mottosu vardı .

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu konuda maalesef bir zorlama veya kanun yok.

   Sil
 4. Borusanın verdigi promosyon beyaz yakalara sadece mavi yakalarında bazılarında var bazılarında yok , borusanda mavi yaka çalışanıyım. Sizce bu normal birşeymi ? Mavi yakada borusana hizmet ediyor beyaz yaka da bu ayrımcılık insani değere uygunmudur ?

  YanıtlaSil
 5. merhabalar
  Diyarbakırda bir saç boyası fabrikasının iş yerinde bir günüm videosunu gördüm çok ilgimi çekti sizinde ilginizi çeker belki

  https://www.linkedin.com/posts/lila-kozmetik-diyarbak%C4%B1r_lilakozmetik-iagnyerindebirgaesn-vlog-activity-7067135555536396288-UALd?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;

   Yeni gördük mesajınızı. Hemen ilgileniyoruz.

   Sil
 6. Merhaba, Eksim Holding 9000 den fazla çalışanına yaka fark etmeksizin promosyon ödemesi yaptı. Bu ödemeden 1 haftalık çalışanlar bile yararlandı. Çalışan başına 11.118 TL ödendi.

  YanıtlaSil
 7. Size bir mobbing durumu anlatmak istiyorum. Türkiye faaliyet gösteren dünyanın sayılı outdoor giyim markalarından birinin distribütörlüğünü yapan bir firmada yöneticimiz tarafından psikolojik düzeyi ağır bir mobbing’e uğramaktayım. Aslında sadece ben değil. Tüm ekip arkadaşlarım da bu durumu yaşıyor. Hastane randevusu için izin isterken azarlanıyor, başka ekiplerin toplantısında görevlerimiz ile ilgili yöneticimiz tarafından “Ne iş yaptığınızı biliyor musunuz” cümlesi ile karşı karşıya bırakılıyoruz. Sipariş dönemlerinde çalışmadığımız ima edilerek sürekli baskılayıcı konuşmalar yapılıyor. Uzmanlık alanlarımızda değerlendirilmiyoruz. Ve uzmanlık alanımız olmayan bir iş yaparken haliyle tam olarak hakim olamadığımız için azarlanıyoruz. 2 ekip arkadaşımız bu mobbing’den dolayı işten ayrıldı. Yerlerine kimseyi de almıyorlar ve bizi kaderimize terk ediyorlar. Bu vb. Bir çok konu var ve artık bunun dile getirilmesini istiyoruz. Türkiye’deki ekonomik belirsizlik nedeniyle iş bulma durumunun sıkıntı olmasından dolayı istifa edemiyoruz. Bu durumdan dolayı sağlığım bozuldu. Gerçekten intiharın eşiğine geldim. Lütfen birisi bana ulaşsın. Acil olarak yardımınıza ihtiyacım var.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba;

   Lütfen siz bize firmadedektifi@gmail.com adresi üzerinden ulaşır mısınız? Yardımcı olmaya çalışmak isteriz...

   Sil
Yorum Gönder